tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow MIKOŁAJKI NA LODOWISKU
MIKOŁAJKI NA LODOWISKU
Napisał Sekretariat   
Piątek 9 stycznia 2015

      Na bardzo oryginalny pomysł wpadli uczniowie klasy I a/d LO, aby dzień św. Mikołaja spędzić aktywnie organizując wyjazd na lodowisko MOSiR w Lublinie. Do wyjazdu zaprosili klasę I b LO i w dniu 5 grudnia ponad 40 uczniów ponad godzinę ślizgało się na dobrze przygotowanym lodzie. Część uczniów pierwszy raz złożyła łyżwy i uczyła się pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Dariusza Sidoruka i Andrzeja Smolińskiego stawiać pierwsze kroki na lodzie.

Lodowisko

 


Dużą pomoc i życzliwość dla słabiej jeżdżących okazali koledzy i koleżanki, którzy na każdym kroku opiekowali się tymi uczniami. Na twarzach uczniów można było zauważyć radość i uśmiech, a także zmęczenie. W trakcie jazdy zrobiono dużą ilość zdjęć, które młodzież nie omieszka zamieścić na portalach internetowych. Po zakończeniu ślizgawki część uczniów pytała kiedy będzie kolejny wyjazd. Oczywiście w trakcie wyjazdu nie obyło się bez pobytu w Mc Donaldzie, gdzie uczniowie po intensywnym wysiłku „uzupełnili kalorie". Udany wyjazd przygotowali i zorganizowali wychowawcy klas Andrzej Wysokiński i Mirosław Trociuk.
Ostatnia aktualizacja ( Piątek 9 stycznia 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5851723