tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Klasy mundurowe z wizytą w Warszawie
Klasy mundurowe z wizytą w Warszawie
Napisał Sekretariat   
Środa 17 grudnia 2014
    Najpierw niebo i kosmos były zakresem naszych zainteresowań, później wojsko, wojskowość i wojny te z udziałem wojska polskiego, chodź nie tylko.

 

 

   W dniu 19. 11. 2014r. klasy mundurowe ( Ij, II j, III j )z naszej szkoły wzięły udział w wycieczce do Warszawy. Organizatorem i opiekunem były panie: Małgorzata Oleniak, Urszula Kalenik oraz Agnieszka Mazurek.  Wycieczka była okazją do zwiedzania, odkrywania nieznanych jeszcze tematów, jak również miejscem do wzajemnego poznania, i integracji młodzieży z „ Modrzewiaka”.
Ostatnia aktualizacja ( Środa 17 grudnia 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4653715