tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ekologiczno-biologiczne sukcesy ,,Modrzewiaków
Ekologiczno-biologiczne sukcesy ,,Modrzewiaków
Napisał mirek   
Sobota 26 kwietnia 2008

Troje uczniów II LO we Włodawie: Maciej Gruszecki z klasy IIIi (informatycznej) oraz Joanna Horbaczewska i Joanna Dybek z klasy IId (biologiczno-chemicznej) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, który odbędzie się  26 kwietnia br w Lublinie.

Ostatnie dni kwietnia to także finał  XXXVII Olimpiady Biologicznej szczebla centralnego, tu także zaakcentuje swój udział drugoklasistka naszej szkoły Joanna Horbaczewska (klasa biologiczno-chemiczna). Joasia znalazła się w gronie laureatów XXXVII Okręgowej Olimpiady Biologicznej w kategorii praca badawcza, jej praca naukowa dotycząca dzięciołów jak również perfekcyjne odpowiedzi w części ustnej zyskały wysokie uznanie komisji okręgowej, która wytypowała ją do rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim.

Ostatnia aktualizacja ( Niedziela 27 kwietnia 2008 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5749338