tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Szkolne diamenty
Szkolne diamenty
Napisał Sekretariat   
Środa 4 stycznia 2012

Uczennice klasy II LOj: Iga Piskorska i Monika Smuga podjęły się trudnego zadania uczestnictwa w V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki.

Uzyskując wysoką punktację z I etapu olimpiady (97 i 96 punktów na 100 możliwych) zakwalifikowały się do etapu okręgowego, który odbędzie się w Zamościu 5.02.2012 r. Opiekunem jest Pani Małgorzata Omelczuk. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych diamentowych uczennic.Wyniki olimpiady umieszczone są na stronie: http://www.diament.agh.edu.pl/index.php/component/content/article/1-aktualnosci/29-wyniki-i-etapu-olimpiady-201112
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5596746