tarcza header image
Start arrow Projekty arrow Modrzak na rynek pracy! arrow Modrzak na rynek pracy
Modrzak na rynek pracy
Napisał Sekretariat   
Piątek 13 września 2019

       Projekt „Modrzak na rynek pracy „ to kolejna edycja wyjazdowych szkoleń zawodowych , która dobiegła końca. Przyszedł czas podsumowań, analizy i planów na przyszłość, czas na ewaluacje projektu.

Uczniowie podnosili swoje kwalifikacje odbywając praktyki w okolicach pięknej greckiej riwiery. Wszystkie kierunki zawodowe z każdego pionu znalazły swoje zapotrzebowanie w ofercie rynku greckiego. Na 12 dniowych praktykach byli informatycy, gastronomowie, hotelarze, mechanicy i budowlańcy. Ponad 80 osobowa grupa młodzieży miała okazję zdobywać nowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry w realnych warunkach pracy .

 

nazwa


 

Promocje i podsumowanie projektu połączyliśmy ze świętem patrona szkoły i 12 września 2019 r. młodzież klas gastronomicznych i hotelarskich przygotowała poczęstunek , wykorzystując doświadczenie i kunszt zawodowy zdobyty na praktykach. Potrawy przygotowane samodzielnie w pełnym asortymencie menu klasycznego ekspediowane były przez młodzież z doskonałą prezencją.

 


Nasz projektowy baner reklamowy wzbudzał zainteresowanie i dyskusje na temat rozwoju placówki w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 26 września 2019 )
Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5850418