tarcza header image
Start arrow Lingwistyczny arrow Ogłoszenie o konkursach
Ogłoszenie o konkursach
Napisał Sekretariat   
Sobota 9 lutego 2019

       Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych oraz VII i VIII klas szkoły podstawowej do udziału w konkursach językowych organizowanych przez ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie. W bieżącym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Was VIII edycję Powiatowego  Konkursu  Języka Angielskiego skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych. Przewidywany termin konkursu to 15 marca 2019 r., start o godzinie 9.00. Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do 06 marca 2019 r na adres internetowy naszej szkoły:  

     Nowością, którą proponujemy uczniom klas VII i VIII szkół podstawowych powiatu włodawskiego, jest Konkurs Krasomówczy. Zadaniem uczestników jest przygotowanie i wygłoszenie prezentacji (max. 5 min) w języku obcym dotyczącej kultury kraju, w którym urzędowym językiem jest angielski, rosyjski lub niemiecki. Prezentacji powinien towarzyszyć  pokaz  slajdów bądź inna forma multimedialna. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 marca 2019 r. Zmagania konkursowe będą miały miejsce 22 marca 2019 r. w budynku naszej szkoły.

     Szczegółowe informacje zostaną  przesłane do szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu włodawskiego. W zakładce KONKURSY umieszczone są regulaminy oraz pozostałe potrzebne dokumenty.

Zapraszamy i życzymy połamania piór oraz samych udanych występów. J

< Poprzedni
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4817557