tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Komunkat końcowy z Mistrzostw Szkoły w lekkiej atletyce
Komunkat końcowy z Mistrzostw Szkoły w lekkiej atletyce
Napisał Sekretariat   
Czwartek 27 września 2018

          Zawody odbyły się po kilku latach dzięki nowo wybudowanej bieżni lekkoatletycznej z udziałem kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły i będą kontynuowane w następnych latach. Były również eliminacją do zawodów rejonowych, które odbędą się 5 października 2018 r. w Chełmie.

100 M DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Kalinka Martyna II LO b 14,44
2. Pawik Andżelika  II TŻ 14,61
3. Rusińska Weronika I TH 15,16
4. Lewczuk Iwona III LO j 15,31
5. Gierej Klaudia III LO j 16,44
6. Skrzyńska Łucja III LO b 16,45
7. Czupowska Wioleta II TH 17,53
  CHŁOPCY
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Zagajski Mateusz II TPS 11,91
2. Dorosz Ernest III LO b 12,09
3. Chomiczewski Dominik II TI 12,11
4. Książak Mateusz I TŻ 12,16
5. Jańczak Michał II LO b 12,19
6. Gromysz Maciej I LO b 12,24
7-8. Dujniczuk Damian II mc 12,44
7-8. Dohojdda Michał II TH 12,44
9. Chudzik Adam II TŻ 12,46
10. Hasiuk Dominik II TI 12,56
11. Piskała Dawid I TI 12,59
12. Boiko Andrzej III TŻ 12,64
13. Kasprzak Jakub II LO b 12,66
14. Dmitruk Mateusz I TI 12,70
15-16. Bondarczuk Karol I c 12,74
15-16. Kowalewski Cezary III LO j 12,74
17. Kuśmierz Jakub III TPS 12,91
18. Borowiec Dawid I LO j 12,92
19. Czuj Bartosz I TI 13,27
20. Józefczuk Mateusz II cmb 13,45
21. Basałyk Daniel III TŻ 13,74
22. Błaszczuk Jakub II mc 13,84
23. Debit Vadymir I TPS 14,12
  600M DZIEWCZĘTA
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Rusińska Weronika I TH 2,25
2. Sokołowska Magda II LO b 2,26
3. Kamińska Milena III c 2,28
4. Gromysz Monika III LO j 2,40
5. Prościńska Izabela III TH 2,44
6. Torbicz Emilia III LO a 2,45
7. Bairak Valeriia II LO b 2,49
8. Bułat Sandra III TH 2,55
  1000 M CHŁOPCY
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Darczuk Łukasz I b 3,21
2. Sarnacki Łukasz II TPS 3,23
3. Stalbowski Michał I j 3,27
4. Dmitruk Mateusz I TI 3,28
5. Pukhovich Oleksander I LO b 3,36
6. Uzarek Mateusz I j 3,42
7. Włodarczyk Damian II TPS 3,56
8. Igantiuk Dawid I aj 4,05
9. Zarczuk Damian I TŻ 4,05
10. Trochimiuk Mateusz I bm 4,06
  SKOK W DAL DZIEWCZĘTA
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Kalinka Martyna II LO b 4,50
2. Lewczuk Iwona III LO j 3,60
3. Skrzyńska Łucja III LO b 3,56
4. Gierej Klaudia III LO j 3,18
      CHŁOPCY
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Książak Mateusz I TZ 5,48
2. Jaworski Arkadiusz II TPS 5,47
3. Łachmicki Rafał I LO j 5,05
4. Piskała Dawid I TI 4,81
5. Odyniec Bartosz III LO a 4,79
6. Czuj Bartosz I TI 4,56
7. Sacharczuk Paweł I LO j 4,48
8. Kasprzak Jakub II LO b 4,44
  PCHNIĘCIE KULĄ 4 KG DZIEWCZĘTA
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Gromek Natalia III LO c 7,73
2. Góra Wiktoria I LO j 7,10
3. Kędzierska Marta I LO j 7,03
4. Sidoruk Dominika II LO b 6,90
5. Barej Gabriela III LO b 6,50
  PCHNIĘCIE KULĄ 5 KG CHŁOPCY
Miejsce Nazwisko i imię Klasa Wynik
1. Gąsak Jakub II LO b 11,76
2. Błaszkiewicz Dawid III LO j 10,70
3. Odyniec Bartosz III LO a 8,97
4. Horszkow Serhii I TH 8,90
5. Kryjak Paweł II LO b 8.90
6. Kuryłowicz Jakub I TŻ 8,77
7. Bieliński Kacper III LO a 8,50
8. Parulski Kacper II LO b 7,90
9. Kowalski Krystian I TPS 6,90
    Nauczyciele wychowania fizycznego gratulują najlepszym wyników sportowych i dziękują za udział w zawodach. Najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a wszyscy startujący oceny celujące.
Ostatnia aktualizacja ( Środa 17 października 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4649760