tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Zwycięstwo i wyróżnienia uczniów w XIV Powiatowym Konkursie Czytelniczym dla młodzieży
Zwycięstwo i wyróżnienia uczniów w XIV Powiatowym Konkursie Czytelniczym dla młodzieży
Napisał Sekretariat   
Środa 26 kwietnia 2017
     24 kwietnia 2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie odbył się drugi finałowy etap konkursu czytelniczego „Young-adult fiction (świat młodych dorosłych) w twórczości Johna Greena”. Najlepsi z najlepszych – tj. 31 uczniów z sześciu szkół powiatu włodawskiego (w etapie szkolnym wzięła udział rekordowa liczba uczestników - 190) przystąpiło do zmagań czytelniczych.
17czyt1.jpg

W gronie zwycięzców znaleźli się:
Beata Karpińska – I miejsce
Wiktoria Wasilewska - III miejsce
Łukasz Ignatiuk – wyróżnienie
Klaudia Wlaź – wyróżnienie
Dominika Myć - wyróżnienie
Pozostali uczniowie reprezentujący naszą szkołę w etapie finałowym konkursu: Agata Mazurek, Julia Koszut, Przemysław Botwina, Jolanta Hołod, Karolina Szadkowska, Agata Kurzeja zdobyli również wysokie noty. Sukcesy cieszą i zachęcają do czytania. Podziękowanie i serdeczne gratulacje wszystkim czytelnikom składają - dyrekcja szkoły, nauczyciele, koleżanki i koledzy.
Do zobaczenia za rok!!!
17czyt1.jpg
17czyt1.jpg
Ostatnia aktualizacja ( Piątek 26 maja 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5732396