tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces w Olimpiadzie
Sukces w Olimpiadzie
Napisał Sekretariat   
Środa 18 stycznia 2017
        Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 we Włodawie – Kamil Stelmach z klasy II Technikum Budowlanego oraz Adam Prokurat z klasy II w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie brali udział w etapie regionalnym Olimpiady „Buduj z Pasją”, która odbyła się 9 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie. Organizatorem był Zespól Szkół Budowlanych przy współpracy z Krajową Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „BUDOWLANI”.

BUduj
      Finał, w którym udział brali uczniowie szkół technicznych z województwa lubelskiego, składał się z części teoretycznej i praktycznej, wymagał wykazania się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami z zakresu budownictwa. Spośród 8 dwuosobowych drużyn nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce, co pozwoliło im zakwalifikować się do etapu ogólnopolskiego Olimpiady „Buduj z Pasją”, który odbędzie się w Lublinie w marcu bieżącego roku. Gratulujemy Kamilowi i Adamowi sukcesu i życzymy powodzenie na szczeblu ogólnopolskim oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 30 stycznia 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5732455