tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Spotkanie z kapitanem Edmundem Brożkiem
Spotkanie z kapitanem Edmundem Brożkiem
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 14 listopada 2016

       Z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodległości w naszej szkole 10 listopada odbyło się spotkanie z prezesem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej we Włodawie kapitanem Edmundem Brożkiem. Pan Edmund Brożek opowiadał o swojej działalności we włodawskich strukturach Armii Krajowej i odpowiadał na pytania młodzieży dotyczące II wojny światowej.  W czasie spotkania pan kapitan Brożek wspólnie z panem dyrektorem Eugeniuszem Omelczukiem oficjalnie przyjęli w poczet członków Młodzieżowego Koła Przyjaciół Armii Krajowej kilkunastu naszych uczniów klas pierwszych. Młodzieżowe Koło Przyjaciół Armii Krajowej jest organizacją patriotyczną, która kontynuuje wspaniałe tradycje największej podziemnej armii w II wojnie światowej.

Brozek
Brozek
Brozek
Brozek
Brozek
Brozek
Brozek
Brozek
Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 15 listopada 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5753162