tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Akademia Wykonawcy Śnieżki
Akademia Wykonawcy Śnieżki
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 30 listopada 2015
Dnia 4 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie odbyło się szkolenie w ramach programu Akademia Wykonawcy Śnieżki. Szkolenie przeprowadzone zostało przez wykwalifikowanego Trenera Akademii Aplikacji i Szkoleń i obejmowało prezentację produktów firmy, ich właściwości i zastosowanie w praktyce. 
   

 


     W szkoleniu uczestniczyła młodzież kształcąca się w zawodzie technik budownictwa i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania interesującego wykładu na temat farb, technik malarskich połączonego z zajęciami praktycznymi. Ogromne zainteresowanie wzbudziły prezentowane materiały dekoracyjne i możliwość ich wykorzystania.

    Szkolenie spotkało się z żywym odbiorem i cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży, co świadczy o wysokim poziomie prelekcji. Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali symboliczne upominki od firmy Śnieżka.
W naszej szkole już po raz drugi gościli przedstawiciele Śnieżki, mamy nadzieję, że to początek cyklicznych spotkań, gdyż współpraca służy kształceniu praktycznych umiejętności i poszerzeniu wiedzy w zakresie budownictwaOstatnia aktualizacja ( Czwartek 3 grudnia 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5611642