tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jakub Oszust zwyciężył w konkursie "Laborki"
Jakub Oszust zwyciężył w konkursie "Laborki"
Napisał Sekretariat   
Środa 18 listopada 2015

         16 listopada 2015 roku rozstrzygnięto konkurs „Filmowe Laborki” zorganizowany przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów wyższych uczelni i polegał na realizacji autorskiego filmu pokazującego przebieg i wynik dowolnego eksperymentu, doświadczenia lub zjawiska.  W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział czworo naszych licealistów z drugiej klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej.

          Trzyosobowy zespół w składzie: Magdalena Adamiuk, Natalia Barzycka oraz Aleksandra Prucnal przygotował projekt pt. „Eksperyment termodynamiczny z rurką ciepła”, zaś nagrodę główną w wysokości 2000 złotych - za najlepszy film w konkursie - zdobył Jakub Oszust z projektem: „Elektryzowanie balonu”. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 24 listopada w Chatce Żaka - siedzibie Inkubatora Medialno-Artystycznego UMCS w Lublinie.

Gratulujemy zwycięzcy i życzymy dalszych sukcesów.

Adres internetowy z wynikami konkursu: http://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,33,wyniki-konkursu-filmowe-laborki-i-kreacje-innowacje,28181.chtm#page-1

Tutaj można obejrzeć zwycięski film Kuby: https://www.youtube.com/watch?v=kRSIhSE3sww

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5611554