tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 9 listopada 2015

    13 pażdziernika miała miejsce w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele i inni pracownicy szkoły, zaproszeni goście oraz uczniowie spotkali sie w hali sportowej, by wspólnie świętować. Akademia rozpoczęła się choralnym wykonaniem "Dezyderaty".

    Potem uczniowie do wspólnego występu zaprosili nauczycieli i pracowników szkoły, którzy świetnie sprawdzili sie w roli aktorów. Były oczywiście życzenia i liryczno- muzyczne dedykacje. W koncercie dedykowanym wszystkim pracownikom szkoły wystąpili uczniowie klasy I b, II d i II j. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie nagród nauczycielom i pamiatkowych statuetek osobom współpracującym z nasza szkołą.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4830982