tarcza header image
Start arrow Aktualności
Aktualności
Słodki piątek w ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
Napisał Sekretariat   
Thursday, 25 May 2017
  W dniu 19 maja w ramach Międzynarodowego Dnia Dobrych Uczynków w ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie została zorganizowana akcja charytatywna - kiermasz ciast, z której dochód w kwocie 973 zł został przeznaczony na pomoc rodzinie Jaworskich z Okuninki poszkodowanych w pożarze.W akcję zaangażowali się nauczyciele, pracownicy, uczniowie oraz członkowie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu we Włodawie.
17wol1.jpg

Inicjatorem akcji była młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w tej szkole wraz z opiekunem - Agnieszką Czuj.
Wszystkim, którzy wspomogli akcję serdecznie dziękujemy.

Serdecznie pozdrawiam Agnieszka Czuj
Ostatnia aktualizacja ( Friday, 26 May 2017 )
Czytaj całość...
Quiz wiedzy o zdrowiu
Napisał Sekretariat   
Thursday, 25 May 2017

Dnia 24 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole “Quiz wiedzy o zdrowiu” w ramach działań profilaktycznych.  Do konkursu w formie pytań ustnych przystąpiło 15 uczniów.  Odpowiedzi na pytania nie sprawiły uczniom trudności.   Dwunastu  z nich uzyskało największą liczbę punktów.  W formie dogrywki wyłoniono zwycięzców:

Buczyński Krzysztof I miejsce

Kuryluk Julia II miejsce

Chudzik Przemek III miejsce

Gzerej Klaudia III miejsce

wyróżnienia otrzymali:

Weronika Jarosz

Władysław  Łotocki

Dedra Magda

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Joanna Kowalewska finalistką konkursu
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 24 May 2017

    Joanna Kowalewska - uczennica klasy LO II a/d udowodniła po raz kolejny, że jej znajomość języka niemieckiego jest na bardzo wysokim poziomie i odniosła znakomity sukces w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych "An der KUL ist Deutsch cool!" IV edycja 2016/2017, którego etap finałowy odbył się 24 marca 2017 roku. Asia uzyskała piąty wynik w województwie lubelskim, zaś do Konkursu zostało zgłoszonych blisko 700 uczniów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 24 May 2017 )
Czytaj całość...
Film z dni otwartych
Napisał Sekretariat   
Tuesday, 23 May 2017
Pożegnanie maturzystów
Napisał Sekretariat   
Saturday, 20 May 2017
Z Włodawy na Harvard!
Napisał Sekretariat   
Saturday, 20 May 2017

      15 maja br. ogłoszono wyniki VII edycji niezwykle prestiżowego konkursu „Droga na Harvard”, którego celem jest promowanie wśród Polaków idei studiowania na renomowanych uczelniach zagranicznych, a w szczególności na Harvardzie. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Harvard Club of Poland z siedzibą w Warszawie. W gronie 30 finalistów wyłonionych na podstawie oceny ponad 1000 złożonych aplikacji znalazł się nasz tegoroczny absolwent klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej – Tomasz Dyśko.

tomek

    Tomek, już jako uczeń, swoją postawą i zaangażowaniem wyróżniał się nieprzeciętną aktywnością, znacznie wykraczającą poza ramy obowiązków szkolnych, wykazując przy tym szerokie zainteresowania związane z naukami matematyczno-przyrodniczymi oraz informatyką. Był reprezentantem szkoły w licznych konkursach, olimpiadach przedmiotowych, turniejach sportowych oraz projektach naukowych o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym.

Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 20 May 2017 )
Czytaj całość...
Dziewczyny na piatkę
Napisał Sekretariat   
Thursday, 18 May 2017
      13 maja w Lublinie nad Zalewem Zemborzyckim odbył się etap okręgowy XXV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. W zawodach uczestniczyła także drużyna reprezentująca naszą szkołę. Dziewczęta uplasowały się na bardzo dobrym piątym miejscu. Podczas rywalizacji udzielały poszkodowanym pierwszej pomocy na pięciu stacjach urazowych oraz rozwiązywały test sprawdzający wiadomości z zakresu pierwszej pomocy i historii Ruchu Czerwonokrzyskiego. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kaja Bobak – kapitan, Klaudia Tomczak, Magdalena Husarek, Agata Mazurek oraz Julia Koszut. Opiekę nad nimi sprawowali Katarzyna Cenkała i Grzegorz Kryjak.
pierwsza pomoc
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 18 May 2017 )
<< Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 15 z 72
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3319543