tarcza header image
Start arrow Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne
ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
Napisał Sekretariat   
Piątek 7 grudnia 2018
ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
LP NAZWISKO           I IMIĘ

NAUCZANY PRZEDMIOT

RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN
KLASA
SALA
1. Baj Anna w-f Siłownia wtorek
14.20-15.05
2. Capik Ewa matematyka
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego            z matematyki
III LOb

81
3. Cenkała Katarzyna w-f
wos

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego          z wiedzy o społeczeństwie poniedziałek
10.45-11.30
57
4. Czuj Agnieszka biblioteka Szkolny Klub Wolontariusza biblioteka
5. Dyśko Grażyna matematyka Zajęcia dodatkowe z matematyki I LOb/d

33

6. Holaczuk Renata j. polski Zajęcia dodatkowe z  języka polskiego
„Niesceniczny ruch artystyczny”
Koło Slawistyczne
III Ti

chętni uczniowie
59

7. Holaczuk Wiesław historia Wychowanie patriotyczne w ramach działalności Młodzieżowego Koła Przyjaciół AK
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z historii

wtorek
 14.15-15.05
38
8. Jastrzębska Jolanta matematyka
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego            z matematyki
3 LOj 81
9. Kalenik Urszula j. rosyjski Zajęcia przygotowujące do matury z języka rosyjskiego
Koło Slawistyczne
Przygotowanie do konkursów i olimpiady z języka rosyjskiego.


chętni uczniowie

 41
10. Kalinowski Marcin j. angielski Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.                    Pisanie Rozprawek/Artykułów/Listów poniedziałek       11.45-12.30 40
11. Karpiuk Halina biblioteka Koło Przyjaciół Biblioteki biblioteka
12. Kędzierska Joanna przedmioty zawodowe

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego        z kwalifikacji B30, B33 wtorek
 14.15-15.05
klasa 3 TB, 4 Tb

83
13. Kloc Joanna j. angielski,
przedmioty zawodowe
Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego        z kwalifikacji T 11, T12 klasa 2 Th, 4 Th
14. Kochan Elżbieta j. rosyjski Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego          z języka rosyjskiego Środa-5 godz, kl. 3 b/d
Środa-1 godz, kl.4 Tps/Tb
57
15. Kostka Małgorzata przedmioty zawodowe Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego        z kwalifikacji T06, T15 piątek 13.30-15.05
klasa 3 Tż, 4 Tż
16. Kratiuk Magdalena j. niemiecki Zajęcia przygotowujące do matury, dla osób które nie miały języka niemieckiego       klasa 3 LOa/c
klasa 1 LOj, 1Ti
56
17. Kryjak Grzegorz w-f Piłka siatkowa chłopców wtorek
14.30-15.30
18. Kusiuk Renata matematyka Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego            z matematyki IV Tż/Th
IV Tps/Tb

35
19. Kuśmirek Mariusz w-f Badminton chłopcy
20. Łukaszewicz Anna j. polski Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej
z języka polskiego
III LO b/d, III LOj 57
21. Mikulska-Mazurek Agnieszka j. niemiecki Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego. środa
14.15-15.05
chętni uczniowie
40
22. Oleniak Małgorzata wos, historia Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad. wtorek
13.30-14.15
chętni uczniowie

23. Puchalska Marzena j. polski Zajęcia dodatkowe z języka polskiego
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego            języka polskiego
„Niesceniczny ruch artystyczny”

III LOa/c
IV Ti

58
24. Pytka Irena fizyka, matematyka
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego            z matematyki


III LOd
III LOa/c

34
25. Repa Karol w-f Rytm, muzyka, taniec

sobota
 16.00-18.00
duża hala
26. Repa Karol w-f Pływanie dziewcząt i chłopców. wtorek, czwartek
20.00-21.00

pływalnia MOSiR
27. Rojek Mariola chemia Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego            z chemii środa
13.25-14.15
klasa 3 LOd
91
28. Sidoruk Mirosława j. polski Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego         z języka polskiego            poniedziałek       14.20-15.10 21
29. Smoliński Andrzej w-f Piłka nożna czwartek
 14.30-16.00
30. Sołtys Edyta j. angielski Zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.
Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad
czwartek 13.30-14.15 kl 3a/c

piątek 12.40-13.25 kl. 2Th
31. Trendak Izabela j. angielski Samorząd uczniowski
Zajęcia przygotowujące do matury ustnej z języka angielskiego.

czwartek
11.45-12.30
biblioteka
32. Trociuk Małgorzata biologia Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego         z biologii.

czwartek
13.30-14.15
1
33. Trociuk Mirosław fizyka Koło Astronomiczno-Astronautyczne. czwartek
17.00-18.00
89
34. Wiśniewska Dorota w-f
Piłka sitkowa dziewcząt.

poniedziałek, środa
14.30-15.40
35. Wólczyńska Renata biologia
przedmioty zawodowe
Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego          z biologii.
Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad.
2
36. Wysokiński Andrzej w-f Koszykówka chłopców. wtorek, czwartek
15.30-17.00
37. Wysokiński Andrzej w-f Lekkoatletyka.
Siłownia
poniedziałek, środa        16-00-17.00
poniedziałek, piątek 17.00-19.00


Ostatnia aktualizacja ( Piątek 7 grudnia 2018 )
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4115797