tarcza header image
Start arrow Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne
ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 09 November 2016

 

 

LP NAZWISKO           I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN SALA

1.     

Capik Ewa

matematyka

Zajęcia dodatkowe z matematyki.

czwartek

I LOb   12.40 -13.25

81

2.     

Cenkała Katarzyna

w-f

wos

edb

Siatkówka dziewcząt

poniedziałek

14.30-15.15

duża hala

3.     

Czuj Mariusz

historia

Przygotowanie do matury, konkursów, olimpiad.

czwartek

14.20 -15.05

3

4.     

Czuj Agnieszka

biblioteka

Szkolny Klub Wolontariusza

 

biblioteka

5.     

Dyduch Jolanta

przedmioty zawodowe

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego.

poniedziałek

14.20 -15.05

36

6.     

Dyśko Grażyna

matematyka

Zajęcia przygotowujące do matury

III LOa/d

           

III LOb

 

33

 

33

 

7.     

Holaczuk Renata

j. polski

 

Powtórka przed maturą.

 

 

piątek                          III LOj  1240-1325

piątek                          III LOd  1330-1415

59

 

59

8.     

Holaczuk Wiesław

historia

Wychowanie patriotyczne w ramach działalności Młodzieżowego Koła Przyjaciół AK

 

 

9.     

Horszczaruk Małgorzata

matematyka

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego            z matematyki

III LOj

IV Ti

 

10.            

Jastrzębska Jolanta

matematyka

 

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki

 

IV Tps

 

11.            

Kalenik Urszula

j. rosyjski

Zajęcia przygotowujące do matury z języka rosyjskiego

 

Przygotowanie do konkursów i olimpiady z języka rosyjskiego.

czwartek

13.30-14.15

 

 

 41

12.            

Karpiuk Halina

biblioteka

Koło Przyjaciół Biblioteki

 

biblioteka

13.            

Kędzierska Joanna

przedmioty zawodowe

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego różnych kwalifikacji

wtorek

14.15-15.05

 

83

14.            

Kloc Joanna

j. angielski,

p. zawodowe

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego  kwalifikacji T.11

czwartek

II Th   13.30-14.15

 

81

15.            

Kratiuk Magdalena

j. niemiecki

Zajęcia przygotowujące do matury, konkursów.

środa

14.20-15.05

56

16.            

Kryjak Grzegorz

w-f

Siatkówka chłopców

wtorek

14.30-16.00

duża hala

17.            

Kusiuk Renata

matematyka

Zajęcia przygotowujące do matury

IV Tż

 

 

35

 

 

18.            

Kuśmirek Mariusz

w-f

Gimnastyka chłopców

poniedziałek

14.30-16.00

środa 15.15-16.00

duża hala

19.            

Matczuk Krzysztof

przedmioty zawodowe

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego         w zawodzie „monter zabudowy i robót wykończeniowych”

klasy I, II, III m/z

11

20.            

Mikulska-Mazurek Agnieszka

j. niemiecki

Zajęcia wyrównawcze

środa

14.20-15.05

40

21.            

Oleniak Małgorzata

wos, historia

Przygotowanie do egzaminu maturalnego, przygotowanie do konkursów i olimpiad

 

 

22.            

Omelczuk Małgorzata

informatyka

Zajęcia rozwijające zainteresowania informatyczne, przygotowanie do konkursów i matury.

poniedziałek

14.20-15.05

 

70

23.            

Opalińska-Jarząbek Beata

j. angielski

Samorząd Szkolny.

cały rok

 

24.            

Oreńczuk Eugeniusz

przedmioty zawodowe

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji          i egzaminu czeladniczego w zawodzie cukiernik.

wtorek

14.20-15.05

12

25.            

Puchalska Marzena

j. polski

Dodatkowe zajęcia z języka polskiego.

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

II Ti

III Ti

I LOa

58

58

58

26.            

Pytka Irena

fizyka, matematyka

Zajęcia wyrównawcze.

wtorek

14.20-15.05

34

27.            

Repa Karol

w-f

Rytm, muzyka, taniec

 

sobota

16.00-18.00

duża hala

28.            

Repa Karol

w-f

Pływanie dziewcząt i chłopców.

wtorek, czwartek

20.00-21.00

pływalnia MOSiR

29.            

Rojek Mariola

chemia

Zajęcia przygotowujące do matury.

III LOd

poniedziałek

14.15-15.05

czwartek 13.30-14.15

91

30.            

Sidoruk Dariusz

w-f

Siatkówka chłopców

wtorek

14.30-16.00

duża hala

31.            

Sidoruk Mirosława

j. polski

Zajęcia przygotowujące do matury w zakresie rozszerzonym.

IV Tps, IV Tż

poniedziałek

13.30-14.15

 

21

32.            

Smoliński Andrzej

w-f

Zajęcia na siłowni szkolnej.

13.30-14.15

siłownia szkolna

33.            

Trociuk Małgorzata

biologia

Przygotowanie do konkursów i olimpiad.

cały rok

 

34.            

Trociuk Mirosław

fizyka

Koło Astronomiczno-Astronautyczne.

czwartek

17.00-18.00

89

35.            

Wiśniewska Dorota

w-f

 

Siatkówka dziewcząt.

środa

14.30-16.00

 

duża hala

36.            

Wólczyńska Renata

biologia

Przygotowanie do matury, konkursów i olimpiad.

Szkolne Koło Bioetyczne.

środa

14.15-15.00

ostatnia środa miesiąca

2

37.            

Wysokiński Andrzej

w-f

Lekka atletyka dziewcząt i chłopców

 

poniedziałek

14.30-16.00

środa 15.15-16.00

duża hala

38.            

Wysokiński Andrzej

w-f

Koszykówka chłopców i dziewcząt

wtorek, czwartek

16.00-17.00

duża hala

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 05 December 2016 )
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
3394995